Sofia Evening Run 2013 – Финални резултати на 5, 10 и 20км + щафета

  • 6 ноември 2013

logo

Финални резултати на участниците в #SofiaEveningRun 2013

Rank Race № Name Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Time Netto Time km/h
1 468 Ivan Darpatov 20:29 21:00 21:31 21:10 01:24:11 01:24:05 14.2
2 457 Светослав Стефанов 20:43 21:18 21:32 20:38 01:24:13 01:24:06 14.2
3 482 Николай Тодоров Гугински 21:03 21:26 21:33 21:43 01:25:47 01:25:41 13.9
4 415 Борислав Бурлак 20:15 21:46 22:38 23:09 01:27:49 01:27:47 13.6
5 411 Георги Урумов 21:30 22:11 22:32 22:07 01:28:21 01:28:14 13.5
6 451 СОТИР СОТИРОВ 23:53 19:21 23:07 23:38 01:29:52 01:29:57 13.2
7 414 Николай Митев 22:40 22:34 22:22 23:38 01:31:15 01:31:12 13.1
8 416 Юлиян Бориславов Савов 22:23 23:11 23:25 22:42 01:31:43 01:31:41 13.0
9 463 BORISLAV YANOUCHEV 24:01 22:56 23:09 23:17 01:33:25 01:32:59 12.8
10 476 Живко Митрев 23:58 23:01 23:16 23:20 01:33:37 01:33:13 12.8
11 447 Игнат Николов 21:49 23:28 24:22 24:44 01:34:24 01:34:24 12.7
12 444 Венцеслав Сергеев Петков 21:21 23:16 23:55 26:57 01:35:30 01:35:25 12.5
13 430 Йордан Ангелов 23:35 24:00 24:14 23:47 01:35:37 01:35:31 12.5
14 467 Александър Момчилов 22:27 23:14 24:39 26:04 01:36:25 01:36:23 12.4
15 442 Христо Кабадаев 24:58 23:21 23:27 25:01 01:36:48 01:36:34 12.3
16 445 Александър Петков Моллов 24:40 23:15 24:34 24:22 01:36:52 01:36:33 12.3
17 481 Nikolay A. Ouzounov 25:13 23:43 24:26 25:04 01:38:28 01:38:25 12.1
18 460 Антон Михайлов 24:02 24:37 25:04 25:26 01:39:10 01:39:02 12.0
19 420 Илия Воденичаров 24:31 25:44 27:55 25:49 01:44:00 01:43:54 11.5
20 478 Stanislav Georgiev 24:26 25:47 27:10 27:16 01:44:41 01:44:30 11.4
21 485 Jozsef Biro 26:25 29:27 24:32 24:56 01:45:21 01:45:03 11.3
22 426 Момчил Блъско 23:53 25:29 27:52 30:00 01:47:16 01:47:06 11.1
23 466 Момчил Александров 24:46 26:46 27:53 29:08 01:48:33 01:48:26 11.0
24 452 Пламен Богоев 25:08 26:29 27:48 29:37 01:49:04 01:49:00 11.0
25 410 Мартин Гергов 27:28 28:21 28:58 28:09 01:52:58 01:52:46 10.6
26 455 Кирил Русев 26:47 27:37 30:01 29:17 01:53:43 01:53:26 10.5
27 448 Деян Василев 26:53 29:01 29:03 29:27 01:54:25 01:53:53 10.4
28 427 Христо Бояджиев 26:49 27:17 29:50 32:15 01:56:14 01:55:33 10.3
29 434 Филип Вукадинов 26:56 28:58 29:26 31:06 01:56:27 01:56:03 10.3
30 449 Paul Tobin 28:04 28:30 30:03 30:21 01:57:00 01:56:42 10.2
31 425 Мартин Кожинков 27:52 28:43 30:14 30:32 01:57:23 01:56:53 10.2
32 469 Димитър Шалварджиев 29:30 26:39 30:35 31:24 01:58:10 01:52:22 10.1
33 459 Михаил Петров 27:51 28:27 30:05 33:17 01:59:43 01:59:33 10.0
34 431 Димитър Стайков 30:12 30:03 30:40 29:17 02:00:13 01:59:35 9.9
35 418 Александър Тонев 27:19 28:10 32:14 33:07 02:00:52 02:00:37 9.9
36 422 Калин Димчев 27:21 29:03 30:32 33:56 02:00:53 02:00:37 9.9
37 439 Kiril Kirilov 28:12 30:35 31:14 31:27 02:01:28 02:01:17 9.8
38 473 Daniel Dimitrov 26:03 29:34 32:13 36:08 02:03:59 02:03:42 9.6
39 484 Георги Ачов 29:04 31:26 32:21 33:53 02:06:44 02:06:30 9.4
40 453 ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ 26:39 30:52 35:55 35:18 02:08:46 02:08:41 9.3
41 428 Yordan Radunchev 29:51 31:41 32:02 35:32 02:09:07 02:08:54 9.2
42 432 Александър Войников 28:12 30:56 35:18 39:17 02:13:44 02:13:32 8.9
43 419 Владимир Бояджиев 28:12 30:56 35:19 42:54 02:17:22 02:17:10 8.7
44 470 Anatoliy Parshikov 35:17 31:04 36:47 34:41 02:17:51 02:17:22 8.7
45 437 Любен Иванов 01:10 39:29 37:32 33:47 02:51:00 02:34:42 7.0
436 Йонко Грозев 38:16 41:00 24:52 DNF
454 Никола Тодоров 28:12 13:52 DNF
429 Иван Манев 33:40 59:40 DNF
464 Иван Димов 33:33 DNF
413 Shakir Ahmedov DNS
417 Сава DNS
421 Helder Palhas DNS
423 Христо Ласков DNS
424 Pieter DNS
440 Иво Боянов Булгурков DNS
446 Тодор Илиянов Цанков DNS
465 Лъчезар Иванов Чолаков DNS
471 Боян Аврамов DNS
472 Стоян Гълъбов DNS
475 Даниел Ангелков DNS
477 Ангел Иванов Попов DNS
480 Красимир Христов Русев DNS
Rank Race № Name Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Time Netto Time km/h
1 483 Анна Стефанова 21:37 22:42 22:57 23:03 01:30:21 01:30:12 13.2
2 486 Малина Вацкичева 22:36 22:51 22:55 23:13 01:31:36 01:31:33 13.1
3 479 Филипин Колсън 23:54 26:04 26:49 27:11 01:43:58 01:43:51 11.5
4 443 Десислава Николова 24:35 26:14 26:41 27:28 01:44:58 01:44:48 11.4
5 456 Виолета Чолакова 24:17 26:11 27:35 28:05 01:46:08 01:46:03 11.3
6 450 Яна Петрова 26:04 27:50 28:40 28:55 01:51:30 01:51:28 10.7
7 462 Зорница Вакова 26:43 27:02 28:20 29:32 01:51:38 01:51:32 10.7
8 461 Gergana Mihailova 26:43 28:21 29:16 29:44 01:54:06 01:53:57 10.5
9 487 Lora Fileva 28:57 29:10 29:24 27:50 01:55:23 01:55:08 10.3
10 435 Мария Истаткова 27:19 28:51 30:03 30:24 01:56:39 01:56:30 10.2
11 458 Мирела Николаева 29:00 29:10 30:05 31:08 01:59:25 01:59:09 10.0
12 441 Александрина Славова 27:10 28:46 31:33 32:28 01:59:58 01:59:31 10.0
13 438 Raya Belopitova 28:08 30:38 31:14 31:26 02:01:28 02:01:19 9.8
14 412 Виктория Саксанова 29:34 30:23 31:17 31:55 02:03:11 02:03:01 9.7
15 433 Септемврина Георгиева 29:22 32:55 34:21 33:24 02:10:03 02:09:59 9.2
474 Snejina Stefanova DNS
Rank Race № Name Lap 1 Lap 2 Time Netto Time km/h
1 330 Тодор Христов 19:15 19:45 39:01 39:00 15.3
2 339 Torstein Pedersen 19:30 20:51 40:22 40:19 14.8
3 390 Димитър Генов 19:43 21:20 41:03 41:01 14.6
4 336 Звездомир Андронов 21:29 20:28 41:57 41:52 14.3
5 325 Георги Димчев Георгиев 21:45 22:49 44:34 44:28 13.4
6 387 Andrew Barnfield 21:52 23:37 45:29 45:23 13.1
7 352 Валентин Стефанов Иванов 24:10 23:29 47:39 47:11 12.5
8 374 Младен Александров Червеняков 23:46 24:07 47:54 47:41 12.5
9 382 Митко Митков 24:21 23:44 48:06 47:52 12.4
10 340 Георги Цонев 23:42 24:51 48:34 48:27 12.3
11 353 Иван Хаджийски 23:46 25:23 49:10 49:05 12.2
12 379 Ангел Панайотов Панайотов 23:47 25:35 49:22 49:09 12.1
13 349 Тихомир Венчеславов 25:05 24:17 49:23 48:52 12.1
14 358 Георги Литвиненко 24:20 25:06 49:27 48:48 12.1
15 364 Стефан Петков Маринов 24:46 24:54 49:40 49:30 12.0
16 341 Атанас Радков 24:44 25:25 50:10 49:50 11.9
17 394 Илиян Петров 24:45 26:17 51:03 49:24 11.7
18 327 Живко Петьов 25:06 26:06 51:13 50:50 11.7
19 392 Димитър Теодосиев 26:44 25:05 51:50 51:34 11.5
20 363 Евгени Митев 26:20 25:30 51:51 51:48 11.5
21 369 Iliyan Lazarov 26:45 25:27 52:12 51:50 11.4
22 393 Румен Бенчев 25:45 26:38 52:24 52:14 11.4
23 359 Иво Атанасов 26:15 26:18 52:33 52:04 11.4
24 384 Боян Александров Стоименов 26:28 26:22 52:50 52:33 11.3
25 366 Николай Дянков 26:15 26:46 53:01 52:41 11.3
26 355 Кирил Станев 26:01 27:08 53:10 53:05 11.2
27 354 Станислав Георгиев 26:15 27:17 53:32 53:11 11.2
28 376 Росен Симов 27:12 26:45 53:57 53:40 11.1
29 391 Чавдар Стефанов 27:50 26:49 54:39 54:04 10.9
30 348 Момчил Пеков 27:10 28:18 55:29 55:16 10.8
31 371 Иван Въргулев 27:07 28:48 55:56 55:40 10.7
32 344 Ян Грозев 26:48 29:10 55:59 55:52 10.7
33 378 Мирослав Велев 28:04 28:37 56:41 56:07 10.5
34 388 Александър Стоев 26:54 30:05 56:59 56:37 10.5
35 367 Калин Блажев 27:24 30:12 57:37 57:15 10.4
36 324 Вестимир Марков 28:11 29:32 57:44 57:28 10.3
37 389 Ивелин Тенев 29:48 29:16 59:04 58:22 10.1
38 321 Иван Гинев 29:11 32:07 01:01:18 01:01:02 9.7
39 322 мартин николов 30:15 33:34 01:03:49 01:03:34 9.4
40 328 Карл Карлов 29:06 35:09 01:04:16 01:04:05 9.3
41 346 Нилс Грозев 33:05 34:13 01:07:18 01:07:11 8.9
42 365 Светослав Халачев 32:59 35:03 01:08:02 01:07:22 8.8
356 Емил Стойнев 18:27 19:12 DSQ
343 Светослав Петков 33:53 DNF
377 Justin 00 DNS
385 Илиян Крумов 00 DNS

 

  • Номер 356 е дискфалифициран поради това, че на негово място е участвал друг състезател без да обяви това на организаторите преди старта.
Rank Race № Name Lap 1 Lap 2 Time Netto Time km/h
1 350 Галина Дженева 22:15 22:50 45:06 45:05 13.3
2 334 Vanya Slavcheva 24:48 24:51 49:39 49:37 12.0
3 323 Гергана Трайчева Ангелова 25:05 24:54 50:00 49:53 11.9
4 329 Рени Христова 24:52 25:21 50:13 50:07 11.9
5 375 Елена Петрова 26:45 25:33 52:18 52:03 11.4
6 337 Димитрина Парашкевова 28:07 26:36 54:44 54:26 10.9
7 383 Веселка Великова Великова 27:43 27:32 55:16 54:33 10.8
8 362 Веселина Боянова Терзийска 27:15 28:08 55:24 55:16 10.8
9 395 Елена Кметова 26:29 29:24 55:54 55:35 10.7
10 386 Иванка Йорданова 27:34 28:43 56:18 55:58 10.6
11 357 Яна Цонева 28:12 29:01 57:14 56:57 10.4
12 320 Анна Плющева 28:32 29:20 57:53 57:37 10.3
13 342 Надка Попова 28:11 29:43 57:55 57:47 10.3
14 381 Наталия Йорданова 27:38 30:53 58:31 58:22 10.2
15 360 Kaylene Connell 28:19 30:16 58:36 58:14 10.2
16 370 Милена Ален 29:07 29:49 58:56 58:33 10.1
17 351 Ваня Висарионова 29:59 30:40 01:39 01:32 9.8
18 332 Boryana Boneva 29:37 31:28 01:01:06 01:50 9.8
19 373 Ralitsa Chipeva 31:01 33:36 01:04:37 01:03:58 9.2
20 380 Ahinora Hristova 32:23 32:19 01:04:43 01:04:20 9.2
21 361 Диляна Иванова Богева 32:51 32:43 01:05:34 01:05:09 9.1
22 335 Нели Павлова 32:58 34:06 01:07:04 01:06:50 8.9
23 368 Цветелина Гигова 33:22 34:05 01:07:28 01:06:58 8.8
24 326 Петя Илиева 34:16 34:45 01:09:02 01:08:31 8.6
25 372 Александра Веселинова Червенякова 34:48 35:44 01:10:33 01:10:20 8.5
26 331 Юлия Попчева 36:11 37:17 01:13:29 01:13:15 8.1
27 345 Инес Грозева 38:14 41:21 01:19:35 01:19:19 7.5
333 Евгения Дериволкова DNS
338 Мария Тойчева DNS
347 Хадас Шабат DNS
Rank Race № Name Time Netto Time km/h
1 257 Alexander Srandev 16:48 16:46 17.8
2 271 Kevin Sheehan 16:49 16:48 17.8
3 249 Марк Андерсън 18:11 18:09 16.4
4 250 Олег Генов 21:44 21:39 13.7
5 201 Васил Сергеев 21:56 21:55 13.6
6 202 Владислав Костов 22:30 22:25 13.3
7 256 Емил Иванов 22:41 22:39 13.2
8 252 Димитър Стоилов 23:03 22:29 13.0
9 239 Никола Хаджиев 23:08 23:02 12.9
10 291 Димитър Иванов Георгиев 23:08 23:03 12.9
11 203 Димитър Димитров 23:16 23:10 12.8
12 293 Милен Кирилов Николов 23:29 23:21 12.7
13 305 Драгомир Витанов 23:41 23:40 12.6
14 242 Антон Иванов Сяров 24:07 23:18 12.4
15 288 Борислав Борисов 24:26 24:02 12.2
16 302 Стелиян Петков Георгиев 24:36 24:10 12.1
17 212 Стоян Янков 25:03 24:38 11.9
18 306 Васил Манолов 25:54 25:19 11.5
19 292 Лъчезар Тодоров Николов 25:58 25:25 11.5
20 232 Михаил Михайлов 26:09 25:49 11.4
21 300 Тодор Ангелов Николов 26:14 25:27 11.4
22 251 Явор Георгиев 27:06 27:00 11.0
23 210 Здравко Георгиев Здравков 27:21 27:08 10.9
24 277 Велко Любомиров Симеонов 27:21 27:01 10.9
25 290 Виктор Йорданов Йорданов 27:22 27:17 10.9
26 214 Никола Сейменов 27:47 27:36 10.7
27 298 Мартин Стефанов Маринов 27:49 27:27 10.7
28 303 Стефан Балийски 28:34 27:59 10.5
29 268 Петър Митров 29:26 29:08 10.1
30 312 Цветомир Дончев 30:16 29:44 9.9
31 296 Мартин Събев Георгиев 32:13 31:35 9.3
32 307 LEE MOO SUK 34:40 34:21 8.6
33 301 Христо Панчев Апостолов 35:28 35:08 8.4
34 299 Симеон Василев Тотев 41:17 40:50 7.2
204 Едоардо Кадийски DNS
211 Иван Penqev DNS
216 Alexander Marinov DNS
217 Лъчезар Миланов DNS
221 Petar Hristov DNS
245 Mario DNS
248 Юлиян Георгиев DNS
254 Иван Церовски DNS
259 Joaqu?n Fern?ndez de Sol?s DNS
274 Стамен Георгиев DNS
276 Александър Беловски DNS
282 Станислав Александров Анев DNS
311 Георги Георгиев DNS
Rank Race № Name Time Netto Time km/h
1 258 Antoniya Marinova 19:13 19:10 15.6
2 279 Жанета Павлова Виделова 25:32 24:59 11.7
3 260 Emiliya Sokolova 26:19 26:11 11.3
4 235 Diana Angelova 27:16 26:49 11.0
5 273 Кристина Бергова 27:27 27:16 10.9
6 234 Елена Реукова 27:31 27:11 10.8
7 238 Наска Ангелова 28:09 28:03 10.6
8 278 Мариета Христова Безелкова 28:38 28:18 10.4
9 304 Адриана Стателова 28:38 28:06 10.4
10 294 Диана Николаева Велинова 28:54 28:47 10.3
11 289 Дарина Георгиева 29:31 29:01 10.1
12 207 Ирина Тамбукова 29:59 29:55 10.0
13 237 Ася Кременлиева 30:03 29:27 9.9
14 228 Ana Kremenlieva 30:03 29:28 9.9
15 215 Мария Атанасова 30:10 29:51 9.9
16 205 Gergana 30:37 30:31 9.7
17 233 Ася Милчева Тренчева 30:51 30:30 9.7
18 275 Здравка Угринова 30:55 30:23 9.7
19 272 Калина 31:07 30:38 9.6
20 213 Мирослава Андонова 31:12 30:46 9.6
21 269 Йова Бориславова Душкова 31:18 30:48 9.5
22 236 Svetla Parmakova 31:41 31:18 9.4
23 227 Ива Иванова 31:48 31:22 9.4
24 241 Ина Гарванска 31:59 31:31 9.3
25 263 Елена Кузмова 32:12 31:40 9.3
26 209 Донка Баева Стоянова 32:14 31:42 9.3
27 240 Анна Хинова 32:38 32:23 9.1
28 261 Nadejda Vassileva 32:39 32:24 9.1
29 229 Zornica Mitkova 32:55 32:20 9.1
30 222 Боряна Радкова 33:23 33:03 8.9
31 244 Antonia Ivanova 33:26 33:03 8.9
32 286 Гергана Емилова Цекова 34:06 33:27 8.7
33 295 Боряна Сашова Иванова 34:07 33:34 8.7
34 219 Емануела Митрева 34:13 33:44 8.7
35 281 Петя Бойкова 34:17 33:55 8.7
36 308 SHIN HYUNEUK 34:39 34:17 8.6
37 231 Милена Михайлова 34:40 34:22 8.6
38 223 Александра Дакова 34:49 34:25 8.6
39 224 Desislava Dakova 34:49 34:23 8.6
40 200 Маргарита Красимирова Савова 35:09 35:01 8.5
41 266 Александра Кираджиева 35:15 34:47 8.5
42 285 Еми Евгениева Апостолова 35:28 35:09 8.4
43 218 Цветелина Митрева 35:50 35:23 8.3
44 267 Вяра Игнатова 35:54 35:28 8.3
45 226 Ирина Руменова Маринова 35:59 35:38 8.3
46 309 Йоанна Митова 36:51 36:25 8.1
47 310 Божидара Златанова 36:51 36:26 8.1
48 253 Илияна Иванова 39:34 39:01 7.5
49 206 Santolina Savannet 39:34 39:02 7.5
50 265 Елица Георгиева 39:38 39:00 7.5
51 230 Велислава Петрова 41:13 40:41 7.2
52 287 Галина Гълъбова 48:58 48:28 6.1
53 283 Гергана Емилова Стаменова 56:11 55:26 5.3
54 270 Ilyana Stefanova 01:03:18 47:01 4.7
208 Вероника Карлова DNS
220 Наталия Викторова DNS
225 Тодорка Кръстева DNS
243 Лилия Попганчева DNS
246 Pavlina Temelakieva DNS
247 Красимира Петрова DNS
255 Ралица Мариова Зарева DNS
262 Mainela Boyadzhieva DNS
264 Александра Кираджиева DNS
280 Александра Александрова Димитрова DNS
284 Миглена Славейкова DNS
297 Валерия Валериева Рашкова DNS
Place Race № Company TEAM Members Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Time Netto Time km/h
1 89 SAP Labs България Даниел Христов
Кирил Стоянов
Иван Атанасов
Димитър Михайлов
19:06 20:08 19:18 18:35 01:17:08 01:17:07 15.5
2 80 Мусала Софт АД Красимир Байлов
Станислав Петров
Филип Драголов
Здравко Кръстев
21:16 21:16 21:57 17:12 01:21:43 01:21:41 14.6
3 88 Дайс Софтуер ООД Емил Руменов Петлешков
Михаил Владимиров Атанасов
Николай Владимиров Атанасов
Александър Василев
16:40 21:30 22:52 22:19 01:23:22 01:23:21 14.3
4 107 Мобилтел ЕАД Цветан Спиридонов Василев
Георги Ангелов Коджаиванов
Веселин Атанасов Атанасов
Йордан Методиев Шопски
23:13 21:32 16:30 23:25 01:24:41 01:24:37 14.1
5 62 ePay.bg Цветелин Първанов
Цветозар Пенов
Владимир Пенов
Мартин Маринов
24:10 21:58 20:26 18:35 01:25:10 01:25:09 14.0
6 91 Anglo-American School of Sofia Jeff Marquis
Henry Ferguson
Evan Wasserman
Jeff Szeryk
20:14 20:19 22:03 24:54 01:27:32 01:27:09 13.7
7 81 HP Filip Filipov
Venelina Emilova
Valentin Melnikliyski
Kaloyan Ganchev
22:26 25:05 18:28 21:55 01:27:55 01:27:43 13.6
8 53 Ficosota Syntez Борислав Струнджев
Ганимир Вангелов
Филип Дончев
Георги Василев
22:02 22:45 22:27 21:33 01:28:47 01:28:45 13.5
9 1 NaZaem.bg Георги Кисьов
Боян Калчев
Николай Георгиев
Елена Русева
22:00 20:05 23:17 23:29 01:28:53 01:28:49 13.5
10 64 Athlon Едоардо Кадийски
Кристиян Арсов
Михайло Николич
Орлин Христов
21:12 23:18 23:13 21:36 01:29:21 01:29:09 13.4
11 43 Ontotext AD отбор 2 Илия Георгиев Трендафилов
Ивайло Желязков Кабаков
Ивелина Мирчева Николова
Стефан Христов Енев
21:35 22:30 25:00 21:54 01:31:01 01:30:56 13.1
12 70 Лонекс Иван Димитров
Калин Арсов
Страцимир Колчевски
Трифон Цънцаров
21:56 22:03 24:49 22:29 01:31:18 01:31:09 13.1
13 22 Делойт България ЕООД Иван Лесов
Васил Буглов
Стамен Янев
Лъчезар Иванов
21:00 24:15 25:44 21:52 01:32:52 01:32:50 12.9
14 54 Telerik Filip Slanchev
Milen Stanoev
Nikolay Avramov
Nicolay Alexiev
25:57 22:47 22:52 21:26 01:33:03 01:33:00 12.8
15 57 Telerik Yordan Dimitrov
Kamen Ivanov
Ivajlo Shipochky
Ivan Stoyanov
22:22 23:24 24:14 23:27 01:33:28 01:33:24 12.8
16 14 Ериксон Телекъмюникейшънс Елдер Паляш (Helder Palhas)
Константин Желев
Борислав Бубмаров
Ивайло Банков
21:10 23:50 23:15 25:26 01:33:43 01:33:38 12.8
17 30 Адвокатскa кантора МАНЧЕВ и РЪТКОВ Стоян Рътков
Виктор Арсенов
Мартен Демирев
Делян Манчев
25:07 22:55 23:00 22:56 01:34:00 01:33:58 12.7
18 33 Kreston BulMar Красимир Николов
Димитър Пашов
Стоян Величков
Емил Попов
28:03 25:23 19:58 20:44 01:34:09 01:34:07 12.7
19 86 Samsung Electronics Shakir Ahmedov
Yovko Atanasov
Vladislav Petkov
Georgi Bonev
22:02 26:13 25:09 21:38 01:35:03 01:34:59 12.6
20 90 VMWare Иво Радев
Иво Странджев
Андрей Рачев
Христо Христов
27:02 22:57 21:56 23:21 01:35:18 01:34:58 12.5
21 44 Ontotext AD отбор 3 Десислава Христова
Екатерина Михайлова
Веселин Николов
Цветан Димитров
22:13 30:27 23:37 19:37 01:35:55 01:35:50 12.5
22 28 denkstatt Мартин Иванов
Иво Михайлов
Стоимен Илиев
Антон Вълков
24:18 24:08 21:41 26:10 01:36:18 01:36:13 12.4
23 27 denkstatt Климентина Рашева
Петър Сеизов
Апостол Дянков
Боян Рашев
26:44 24:43 25:46 19:35 01:36:49 01:36:44 12.3
24 76 Булгартабак Холдинг АД Мартин Димитров
Боряна Балканска
Милко Киранов
Слави Савов
22:45 25:26 26:52 22:38 01:37:43 01:37:35 12.2
25 35 Mtel Martin Iozev
Viktor Irobaliev
Renel Dobre
Vladislav Georgiev
20:46 23:35 30:46 22:40 01:37:49 01:37:41 12.2
26 9 TMF Group Petar Petrov
Miroslav Lazarov
Stefan Iliev
Nikolay Martev
23:03 24:10 28:33 22:31 01:38:18 01:38:16 12.2
27 93 Anglo-American School of Sofia Milena Kotupova
Martin Kotsev
Todor Todorov
Andie Urquhart
24:28 25:34 25:16 23:35 01:38:55 01:38:33 12.1
28 58 Telerik Kiril Vandov
Hristo Milyakov
Vesselin Georgiev
Dimitar Filipov
24:46 27:09 24:22 22:48 01:39:06 01:38:59 12.1
29 59 Хармоника Любомир Ноков
Методи Методиев
Емил Хаджиев
Станимир Костадинов
27:24 25:27 23:23 23:04 01:39:19 01:39:12 12.0
30 73 РА Четири Плюс Жельо Димитров
Ивайло Недков
Радослав Митков
Борис Борисов
29:18 26:43 21:58 21:52 01:39:52 01:39:43 12.0
31 32 Монделийз България АД Мирослав Джарнавлиев
Христо Николов
Димитър Митев
Вероника Цинцева
27:32 25:55 26:16 20:42 01:40:26 01:39:49 11.9
32 61 Melon Крум Хаджигеоргиев
Константин Делчев
Яне Кателиев
Мартин Митев
27:09 27:47 24:05 21:36 01:40:38 01:40:24 11.9
33 10 Infragistics Христо Стоев
Мартин Богданов
Васил Михалков
Мартин Стоев
28:03 24:10 25:48 22:36 01:40:38 01:40:33 11.9
34 4 eMerchantPay Ltd Борис Иванов
Лина Филипова
Христо Христов
Димитър Димитров
24:42 33:08 22:55 19:53 01:40:40 01:40:35 11.9
35 108 epay.bg Иван Стамболийски
Гергана Петрова
Калин Дамянов
epay demo runner
23:08 27:23 24:22 25:48 01:40:43 01:40:41 11.9
36 96 Anglo-American School of Sofia Mikhail OBanion
Roderick Pieplenbosch
Kendra Reiter
Danton Weil
22:35 21:16 30:46 27:24 01:42:02 01:41:59 11.7
37 23 Шонхерр България ЕООД Мая Петрова
Галина Петкова
Ивета Стойчева
Симеон Стойчев
29:34 28:38 24:51 19:33 01:42:36 01:42:29 11.6
38 7 TMF Group Viktoriya Stoyanova
Yordanka Dimitrova
Stefan Marinov Dimitrov
Tanko Tanev
27:02 29:26 22:17 23:58 01:42:45 01:42:37 11.6
39 66 Mondelez Run ‘n Joy Teodor Nestorov
Alexander Hristov
Ivelina Gateva
Antonia Vateva-Maridaki
30:29 27:29 23:22 21:38 01:42:59 01:42:21 11.6
40 109 Луфтханза Техник София ООД Цветан Цветанов
Тодор Ирманов
Николай Ненов
Георги Славовски
26:12 28:47 26:48 21:29 01:43:18 01:42:58 11.6
41 56 Telerik Ivelin Davidov
Konstantina Gocheva
Vladimir Amiorkov
Viktor Rusev
23:56 26:10 27:48 25:33 01:43:29 01:43:25 11.5
42 102 Пощенска банка Величко Димов
Константин Йорданов
Емил Димитров
Петко Петков
28:07 27:01 22:02 26:34 01:43:45 01:43:23 11.5
43 55 Telerik Petya Bogdanova
Peter Marinov
Ivan Guberkov
Todorka Rainova
27:40 24:13 25:46 26:15 01:43:55 01:43:52 11.5
44 77 Next-DC Виолета Керемидчиева
Христо Петков
Момчил Захариев
Kamen Kamenov
26:39 25:00 30:58 21:24 01:44:02 01:43:55 11.5
45 83 VMWare Иван Иванов
Александър Бонев
Мирослав Джоканов
Бранислав Абаджимаринов
23:43 31:55 21:34 27:01 01:44:14 01:44:02 11.5
46 12 Infragistics Nikolay Tsantsarov
Boris Toromanov
Maria Tsvyatkova
Jenia Tineva
23:44 18:58 37:13 24:19 01:44:15 01:44:11 11.5
47 63 Бьорингер Ингелхайм Ростислав Минковски
Мариета Желева
Христо Христов
Николай Миков
20:22 27:40 28:27 28:07 01:44:37 01:44:33 11.4
48 85 HP Emil Neshev
Denitsa Naydenova
Kaloyan Ganchev
Stanislava Ezekieva
23:53 24:53 21:35 34:42 01:45:05 01:45:01 11.4
49 38 Пощенска банка Виктор Стоянов
Александър Киров
Събина Димитрова
Ивайло Иванов
26:46 23:36 28:54 26:00 01:45:18 01:45:16 11.3
50 69 Euroccor Ltd Michel Stevens
Denitsa Koeva
Milena Velkova
Gwen Van den Born
25:30 26:04 26:16 27:42 01:45:33 01:45:29 11.3
51 111 Луфтханза Техник София ООД Деян Велев
Антон Господинов
Мартин Анчов
Христо Велев
28:27 27:31 24:44 25:16 01:46:00 01:45:40 11.3
52 67 Алфа Финанс Холдинг АД Алек Георгиев
Любомир Евстатиев
Иван Спасов
Алфа Финанс Холдинг
27:31 25:21 26:16 26:51 01:46:00 01:45:37 11.3
53 51 Eкспириън България ЕАД Моника Тонкова
Иван Костов
Спас Карабелов
Andrey Abrashev
28:46 25:18 25:05 27:15 01:46:26 01:46:14 11.2
54 31 Куадрант Бевъриджис АД Тамир Шабат
Десислав Палапушев
Асен Трендафилов
Димитър Русев
28:47 26:03 26:57 24:43 01:46:31 01:46:30 11.2
55 82 HP Nadezda Zhekova
Boryana Melnikliyska
Georgi Georgiev
Siyana Dobreva
31:50 26:28 23:33 24:43 01:46:35 01:46:23 11.2
56 45 Пъблисис МАРК Груп Ана Георгиева
Вера Караиванова
Кирил Геренов
Христо Ласков
22:25 34:50 26:06 23:15 01:46:38 01:46:27 11.2
57 78 Шонхерр България ЕООД Милен Николов
Христо Делиоланов
Илко Стоянов
Петя Николова
23:53 32:45 26:42 24:07 01:47:29 01:47:15 11.1
58 36 Пощенска банка Борислав Катков
Ивайло Петров
Иван Диков
Иван Мишев
21:39 27:30 33:11 25:15 01:47:37 01:47:35 11.1
59 18 PwC Bulgaria Милена Радева
Боряна Младенова
Стоян Йорданов
Павел Огнемиров
31:35 28:42 23:20 24:03 01:47:42 01:47:13 11.1
60 47 Hop Online Paris Childress
Kalina Petkova
Kaloyan Donski
Elle Joteva
21:59 30:01 25:33 30:08 01:47:43 01:47:32 11.1
61 19 БНП Париба Лични Финанси Биляна Карамфилова Руженова
Арсен Петров Апостолов
Здравко Здравков Иванов
Десислава Стефанова Бурева
28:52 25:25 29:36 24:13 01:48:07 01:47:56 11.0
62 34 МаксКарт ООД Иван Шиков
Чавдар Йорданов
Антония Иванова
Ивайло Ефремов
31:16 23:53 30:00 23:04 01:48:14 01:47:48 11.0
63 105 МИКРО ФОКУС ЕЙ ПИ ЕМ Александър Хитров
Орлин Сталянов
Мартин Иванов
Тодор Колев
27:18 28:34 28:42 23:56 01:48:31 01:48:02 11.0
64 13 Делойт България ЕООД Николай Илчев
Ива Гюрова
Георги Симеонов
Йордан Генов
28:32 28:08 24:42 27:20 01:48:43 01:48:32 11.0
65 21 БНП Париба Лични Финанси Румяна Георгиева Танева 
Мирослав Жеков Степанов
Радослав Панайотов Вълчев
Лоик льо Пишу
27:28 23:35 31:05 26:50 01:48:59 01:48:36 11.0
66 48 Итеко ООД Теменуга Колева
Диана Тодорова
Велко Спасов
Мартин Негриев
29:10 26:42 25:39 27:46 01:49:18 01:49:11 10.9
67 104 ProCredit Bank Margarita Todorova
Oleg Kuznetzov
Dimitrina Boncheva
Georgi Kovachev
27:25 29:34 28:50 23:47 01:49:38 01:49:29 10.9
68 101 SDL Елена Христова
Лиляна Ефремова
Виолета Григорова
Тодор Бончев
32:03 33:56 17:15 27:00 01:50:16 01:49:45 10.8
69 5 SDL Константин Халачев
Николай Калев
Павел Пенчев
Божидар Пенчев
24:31 35:51 22:26 27:36 01:50:25 01:50:17 10.8
70 97 UNILEVER BULGARIA Илина Ангелова
Мария Тодорова
Станислав Димитров
Стефан Андреев
30:15 28:21 26:49 25:01 01:50:28 01:49:55 10.8
71 2 Deed Георги Стоянов
Светла Маркова
Мартин Михайлов
Емил Стойчев
30:09 32:19 27:05 21:09 01:50:43 01:50:15 10.8
72 65 Athlon Петър Нейков
Димитър Атанасов
Делян Михайлов
Крум Моцов
33:45 24:09 24:34 28:27 01:50:56 01:50:55 10.8
73 106 Мобилтел ЕАД Ивайла Танева Тотева
Драгомир Иванов Иванов
Любен Цветанов Кенанов
Васил Чвдаров Славов
30:12 28:25 21:16 31:23 01:51:17 01:51:06 10.7
74 114 Луфтханза Техник София ООД Благо Въчков
Николай Недялков
Нина Тонева
Виктор Вангелов
25:22 24:06 29:50 32:15 01:51:34 01:51:20 10.7
75 17 PwC Bulgaria Нели Парчик
Иван Евстатиев
Аргир Мишев
Иван Батачки
31:34 25:36 27:23 27:17 01:51:51 01:51:22 10.7
76 20 БНП Париба Лични Финанси Станко Стефанов Пенев
Васил Костадинов Костадинов
Боян Иванов Николов
Лукаш Лукашевски
34:53 25:31 27:21 24:35 01:52:21 01:52:09 10.6
77 6 ITCE Кирил Барански
Марияна Ставрева
Лия Александрова
Нина Проданова-Йоцева
23:11 31:17 33:20 24:34 01:52:23 01:52:06 10.6
78 92 Anglo-American School of Sofia David Stephenson
Angela Marquis
Katherine Thomas
Katie Sonnefeld
22:59 31:02 28:15 30:40 01:52:57 01:52:36 10.6
79 75 LAUNCHub Валентин Орешков
Веселина Радева
Любен Белов
Борис Белов
20:21 31:06 24:14 38:00 01:53:43 01:53:27 10.5
80 100 Sutherland Global Services Bulgaria Plamena Licheva
Simeon Manolov
Silvena Stavreva
Alexandra Dargiel
27:29 23:56 29:12 33:08 01:53:45 01:53:38 10.5
81 42 Ontotext AD Атанас Костадинов Киряков
Пейо Василев Попов
Петър Любомиров Костов
Божидар Пламенов Божанов
34:22 28:23 30:07 20:53 01:53:47 01:53:33 10.5
82 46 Experian / Експириън Евгени Иванов
Иван Балинов
Станислава Бобчева
Таня Сърбова
31:11 27:03 28:42 26:57 01:53:55 01:53:42 10.5
83 74 “Трудов Монитор” ООД Мария Златарова
Лилиян Костандова
Десислава Савева
Димитър Кътовски
29:56 28:08 28:34 27:35 01:54:14 01:53:35 10.5
84 8 TMF Group Teodora Stoycheva
Zlatomir Ivanov
Viliana Parusheva
Mario
32:29 25:20 34:03 23:38 01:55:32 01:55:21 10.3
85 103 ЕЛЕКТРОСТАРТ АД Любомир Терзиев
Боян Яначков
Ирена Николаева
Васил Стоянов
29:05 29:49 31:17 25:35 01:55:47 01:55:19 10.3
86 71 Лонекс Спас Атанасов
Калин Блъсков
Хрисимир Григоров
Петър Катъров
31:26 31:36 26:22 26:34 01:55:59 01:55:51 10.3
87 87 Адвокатско дружество “Калайджиев и Георгиев” Маргарита Славова Калайджиев
Илияна Иванова Мавродиева
Йордан Антонов Екзаров
Ради Георгиев Георгиев
28:04 29:31 32:05 26:26 01:56:06 01:56:02 10.3
88 50 PwC Bulgaria Десислава Стефанова
Стела Калева
Десислава Карпулска
Венелин Ангелов
31:33 35:27 24:52 24:15 01:56:08 01:55:39 10.3
89 15 Ериксон Телекъмюникейшънс Елена Вътева
Галя Добрева
Яна Узунова
Иван Пенчев
27:11 32:40 20:43 35:43 01:56:19 01:56:06 10.3
90 60 Eкспириън България ЕАД Georgi Hristov
Aleksander Iliev
Angel Eremiev
Aleksander Manov
34:13 30:55 21:01 30:15 01:56:25 01:56:12 10.3
91 39 Пощенска банка Албена Петкова
Лора Кедикова
Иван Войнов
Алпер Етем
21:44 36:53 33:03 25:31 01:57:13 01:57:07 10.2
92 79 ScaleFocus Виктор Билянски
Елизабет Зарева
Емил Гоцев
София Илиева
28:11 29:29 35:43 23:56 01:57:20 01:56:41 10.2
93 11 Infragistics Zori Chavdarova
Stefana Andreeva
Maria Makuleva
Lyubomir Cholakov
30:38 29:22 30:49 26:35 01:57:25 01:57:20 10.2
94 52 БНП Париба Лични Финанси Златко Валериев Глухчев
Даниела Георгиева Добрева
Добри Тодоров Попов
Андрей Георгиев Тасков
25:36 34:59 27:52 29:07 01:57:35 01:57:13 10.2
95 99 Sutherland Global Services Bulgaria Luba Nemcheva
Slavi Gigelov
Nilolay Popov
Dobrin Aretov
25:00 24:47 38:54 29:33 01:58:16 01:58:10 10.1
96 40 Пощенска банка Aлександър Данчев
Добри Полихронов
Надежда Боева
Гергана Чернева-Агопян
31:31 31:52 28:05 27:45 01:59:14 01:58:40 10.0
97 16 Next Consult Орлин Дочев
Максим Колев
Таня Иванова
Деница Стефанова
27:48 30:33 30:37 30:18 01:59:18 01:59:11 10.0
98 29 TMF Group Antoniya Stoyanova
Nikolay Peev
Slaveya Tarnovaliyska
Zornica Kalcheva
30:40 27:20 27:10 34:25 01:59:36 01:59:25 10.0
99 25 КейсПоинт Текнолъджис ЕООД Костадин Костов
Кирил Чобанов
Динко Иванов
Иво Димитров
26:38 30:19 34:56 28:22 02:16 02:06 9.9
100 24 КейсПоинт Текнолъджис ЕООД Ивелина Костадинова
Полина Деспотова
Евелина Василева
Георги Панайотов
28:43 27:21 27:42 36:57 02:45 02:36 9.9
101 37 Пощенска банка Кольо Миневски
Красимира Панчева
Марга Вангелова
Румен Денков
28:09 27:15 33:40 31:46 02:52 02:50 9.9
102 110 Луфтханза Техник София ООД Миглена Иванова
Калинка Чиликова
Веска Пиринлиева
Соня Аврамова
31:58 34:37 29:04 26:56 02:02:37 02:02:18 9.7
103 41 Пощенска банка Галина Георгиева
Виктор Червенобрежки
Ина Батулова
Калоян Петров
32:19 36:47 26:16 29:39 02:05:02 02:04:47 9.5
104 26 Делойт Одит ООД Ивайло Иванов
Светлана Бучинска
Камелия Сталева
Веселин Пандов
30:33 36:41 31:57 25:52 02:05:05 02:04:42 9.5
105 72 Лонекс Красимир Велков
Николай Блъсков
Тодор Аланджийски
Виктор Янков
44:02 34:54 23:34 23:23 02:05:54 02:05:44 9.5
106 3 “Синема Сити България” ЕООД Весела Велчева
Виктория Узунова
Севдие Реджеб
Иванка Георгиева
28:01 34:07 34:20 29:25 02:05:55 02:05:47 9.5
107 98 Unilever Bulgaria Цветинка Петрова
Дарина Петрова
Богдан Любомиров
Тихомир Василев
33:01 33:35 33:39 26:09 02:06:25 02:06:15 9.4
108 116 Advertise BG Александър Георгиев
Евгения Стойканова
Десислава Генчева
Асен Манушев
34:43 30:43 35:01 27:13 02:07:41 02:07:39 9.3
109 68 Академия РЕСПОНСА Снежана Иванова
Борислава Георгиева
Гергана Цонева
Даниела Маринкова
32:03 28:33 32:23 37:49 02:10:50 02:10:09 9.1
110 112 луфтханза Техник София ООД Милена Беловеждова
Маргарита Личева
Добромира Радева
Светла Терзиева
39:59 26:35 33:55 33:16 02:13:46 02:13:43 8.9
111 49 PwC Bulgaria Теодора Кузева
Силвия Бояджиева
Благомир Минов
Георги Стойков
41:01 33:15 26:27 34:24 02:15:09 02:14:39 8.8
112 84 HP Anton Andonov
Liliya Foteva
Mirela Yordanova
Desislava Simeonova
38:41 30:17 31:55 39:57 02:20:52 02:20:40 8.5
113 113 Луфтханза Техник София ООД Мария Драганова
Юлиана Цветкова
Илиян Асиев
Цветомир Пасков
50:12 DNF
114 94 Anglo-American School of Sofia Edgar Miranda
Krasimir Tsenov
Jim Urquhart
Ivar Saucedo
55:53 DNF
115 95 Anglo-American School of Sofia Rebecca Battistoni
Diana Boyle
Elka Tishanska
Bernadette Villanueva
DNF
116 115 Луфтханза Техник София ООД Александър Александров
Александър Парлапански
Мириам Ибарра
Никола Карамалаков
DNF
117 117 хармоника йоанна митова
божидара златанова
георги георгиев
надя вишева
00 DNS
[divider]
  • Можете да видите бруто времето си в колоната Time и нето времето си в колоната Netto.